Apie Mus

“Salotės” restoranas, įsikūręs gamtos apsuptyje, šalia Salotės ežero, Pilaitėje, turintis ilgą ir gražią savo istoriją, atveria duris ne tik pakeitęs savo pavadinimą į Salote NAMOSS šeimos restoraną, bet ir šiek tiek atsinaujinęs.

Ištikimiems lankytojams siūlome pamėgtus buvusio restorano patiekalus, o mėgstantiems naujoves į meniu įtraukėme išskirtinio skonio mėsos, žuvies, daržovių grill šedevrus, lietuviškos bei kitų šalių virtuvės valgius. Paruošėme meniu vaikučiams bei išskirtinį maisto, gėrimų pasiūlymą renginiams.

Ruošiant maistą, didelį dėmesį skiriame ekologiškiems produktams, daržoves bei mėsą imame iš atrinktų ūkių. Savo svečius taip pat lepiname vietoje ruošiamais kepiniais: NAMOSS gamybos duona, bandelėmis bei įvairių skonių sviestu.

Baro guru parinkti gėrimai ir paruošti kokteiliai stebina net ir išrankiausius gurmanus.

Salote NAMOSS virtuvėje šeimininkauja ir daug metų dirbęs personalas, ir nauji šefai, grilio erdvei vadovauja šios srities profesionalas iš Uzbekistano.

Šaltuoju periodu galite pasišildyti prie židinio ugnies, o šiltuoju – lauko kiemelyje pasilepinti gaiviu miško oru, saulės spinduliais.

Mažiesiems lankytojams yra sukurta atskira erdvė, žaidimų aikštelė.

Kviečiame Jus į išskirtinius renginius, kurie vyksta mūsų lauko scenoje ar viduje. Renginius, pagal datas, rasite specialiame kalendoriuje arba Facebook paskyroje.

Darbo dienomis nuo 11.30 iki 15 val. siūlome Verslo pietus, ketvirtadienio ir penktadienio vakarais nuo 19 val. Šeimos vakarienes, o savaitgaliais (šeštadieniais ir sekmadieniais) nuo 11 iki 14 val. – Šeimos pusryčius.

Mes pasirūpinsime gražiausiomis Jūsų šeimos akimirkomis ir šventėmis!

Kviečiame paminėti pačias svarbiausias progas: gimtadienius, vestuves, krikštynas, išleistuves ar tiesiog susiburti ir nuostabiai praleisti laiką su artimaisiais, draugais, kolegomis.

5 skirtingos erdvės, kuriose talpiname nuo 15 iki 60 žmonių. Parinksime Jums tinkamiausią vietą.

Mes jūsų maloniai laukiame Salote NAMOSS šeimoje, kurioje kiekvienas svečias pasijaus kaip namuose..