Kokteilių meniu

Klasikiniai

Cuba Libre  7,0

 

Aperol Spritz  8,0

 

Salote island    10,0

 

Old Fashioned  9,0

 

Mojito  9,0

 

Mojito (nealkoholinis)  6,0

NAMOSS Special

 

Fizzy Colada       7,0

Karibai. Jūra. Piratai. Kiekvienas šių žodžių žadina asociacijas su nuotykiais, o jeigu visi trys vienoje vietoje? Nuotykiai užprogramuoti! Saldus kokosas ir legendinis romas – „Fizzy Colada“ – tai yra tai, ko reikia, kad išlaisvintumėte vidinį piratą – galantišką, nutrūktgalvišką ir visada laimintį.

 

Carribean Mule            7,0

Norintiems aštresnių patirčių – Karibų dvasią reprezentuojantis „Caribbean Mule“. Imbierinio alaus pagrindu sukurtas gastronominis kūrinys, puikiai derantis su prieskoniais praturtintu romu – legendiniu Karibų gėrimu. Įkvėpkite nuotykių.

 

Dama Estrella  8,0

„Dama Estrella“ kokteilį įkvėpė viena iš žaviosioms damoms būdingų savybių – polinkis žaibiškai keisti priimamus sprendimus. Tai gali žavėti. Tačiau gali ir erzinti. Tiek aplinkinius, tiek pačias damas. Jums, damos, negalinčioms pasirinkti – norite rūgštumo ar saldumo, turime išeitį –saldžiarūgštį, vaisių aromatu užburiantį kūrinį, kuriame, puikiai vienas kitą papildydami, persipina du skirtingi skoniai – kartumas ir saldumas.

 

Agro Spritz  7,50

Energijos užtaisas – citrininis „Agro Spritz“! Gaiva sprogstantis kokteilis, pasižymintis klasikiniu, visų mėgiamu skoniu. Puikiai tiks atsigaivinti karštą vasaros dieną. Derinys su šviežiomis mėtomis papildo ir paryškina citrinos gaivą.

 

Namoss Special G&T                           8,50

Nepamirštamų Italijos peizažų ir aistros gyvenimui įkvėpti kokteiliai – „Namoss“ veidas, kuriame skleidžiasi Viduržemio jūros brizu dvelkianti vaisių gaiva ir subtilumo suteikiantis kartumo poskonis – išbandykite „Namoss Special G&T“ kokteilių kolekciją.

 

Maori Ola 10,0

Visai nebūtina visus metus laukti vasaros, kad kasdienybės monotoniją galėtumėte iškeisti į vasaros saulės nutviekstas tolimas egzotiškas salas. Šliūpsnis fantazijos, šlakelis meistriškumo, glėbys kaitroje subrendusių vaisių magijos, šiek tiek egzotiškos paslapties ir turime jį – magiją alsuojantį, į tolimą šalį nukeliantį „Maori Ola“. Pasisveikinkite su saulėta Okeanijos pakrante.

 

Strada Isola 10,0

Konjako prabanga, harmoningai susiliejanti su romo unikalumu, kuria nepamirštamą gastronominę patirtį, kurioje skleidžiasi egzotinių vaisių aromatai, gaiva ir skonis, susiliejantis su kitais, skonius papildančiais ingredientais. Toks yra „Strada Isola“. Truputį snobiškas, bet tuo pat metu masinantis savo lengvumu.

 

Paloma  7,0

Su kuo Jums siejasi gaiva? Mums – su citrusiniais vaisiais, kurių energizuojantis skonis ir aromatas įpučia jėgų ir gyvenimą nušviečia ryškiaspalviais oranžiniais atspalviais. Saldžiai kartaus greipfruto ir tekilos derinys kuria nepamirštamą duetą. Visa tai gaiviajame „Paloma“.